Detaylı Bilgi : 0850 532 49 25

Anakart onarım işlemi , konu üzerine deneyimli çalışanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Eğer profosyonel bir destekle yapılmaz ise anakartınız çalışmayacak duruma gelebilir. Belki de küçük bir entegresinden kaynaklanan sorun çözülemez ve Anakart onarılamaz duruma gelir. Bu konuda profosyonel teknik servis ekibinin ilk müdahelesi çok önemlidir.

Ekran değişimlerinde İstanbul içinde yerinde değişim imkanı sağlamaktayız konusunda uzman personellerimiz evinizde veya işyerinizde ekran değişimini gerçekleştirmektedir. Türkiyenin neresinde olursanız olun telefon numaralarımızdan ( 0850 532 49 25 ) bize ulaştığınızda, servis kargo ile cihazınızı ücretsiz bir şekilde gönderebileceksiniz. Yerinde değişimini yapıp tekrardan ücretsiz bir şekilde kargo edilecektir, sadece takılmış olan ekranın ücretini ödeyeceksiniz.

Ekran kartı değişim işlemi anakart onarımında belirttiğimiz gibi deneyimli çalışanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Yapılan işlemde eğer anakart üzerine fazla ısı verilirse veya farklı hatalar yapılırsa geri dönülmeyecek sıkıntılar meydana gelir. Kesinlikle bu işlemi yapan çalışanların işinin uzmanı olması gerekmektedir.

Chipset onarımı yine yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi işinin ehli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. yapılabilecek en ufak bir hata anakartı çalışmaz duruma getirecektir.

Pil devri fazla olan, sarj problemi yaşayan ya da batarya ömrü çok kısalmış ürünlerin Pilleri yeni ve orjinal batarya ile değiştirilip, kalibre edilir.

Data kablosu değişimi , harrdisk onarımı (data kurtarma ) florasan değişimi , menteşe değişimi , ve diğer marka ürünlerin değişim işlemi. Ayrıca şirketimiz Sony marka ekran , batarya , adaptör , klavye , ve diğer motherboard, ram , harddisk ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Bizi hemen arayın ya da arıza kaydı bırakın.

Profesyonel ekibimiz ile siz müşterilerimize maksimize edilmiş memnuniyet sunmayı ilke edinmiştir.


0850 532 49 25
Cebeci Mah. Çanakkale Şehitleri Caddesi No:9/A-1 Sultangazi/İstanbul    

İletişime Geçin